HAKKIMIZDA

BIOIL D.O.O.

Türk şirketi Illa Group, 2015 yılında Doboj yakınlarındaki Kotorsko merkezli bir firma ile "BIOIL" adlı şirketi kurdu. Eylül 2016'da şirket, petrol üretimi için bir fabrikanın yenilenmesini tamamladı. Fabrikada üretilen ayçiçeği tohumları, en iyi ayçiçeği tohumlarından elde edilen ham ürünlerin (bazlı) üretimi için verilir ve bu daha sonra ihraç edilir. Tesisin kapasitesi günde 130 ton yağ alan günde 300 ton ayçiçeği kapasitesidir.

İnsan kaynaklarına yatırım yapmak için özel önem verilmektedir. "BIOIL" çalışanları, ancak petrol üretimi için büyük yabancı şirketlerde edindikleri tecrübeye sahip uzmanların katılımı ile büyük bir sistemde deneyim kazanma şansına sahip oldukları için onlara çeşitli yeni bilgi ve beceriler kazandırma fırsatı sağlıyorlar personel yönetimi ve teknik profilini geliştirmeye yönelik seminerler ve çalışnalar düzenlemektedir.

Sosyal olarak sorumlu bir şirket olan "BIOIL", çevre konularına ve topluluğun yaşam kalitesini arttırmaya büyük önem verir ve ayrıca yeni teknolojilerin geliştirilmesine ve var olanların gelişimine ek olarak, çevre koruma için en yeni yerli ve dünya şartlarını yakından takip eder. Üretim tesisindeki şirket, analizler modern teknolojilerle gerçekleştirilen bir laboratuar tohum testine sahiptir.

Amacımız, üretim kapasitesini artırmak ve Bosna Hersek ve bölgedeki faaliyetlerini genişletmek ve Türkiye'nin ve AB pazarında faaliyet gösteren tanınabilir ve rekabetçi bir şirket olmaktır.

NE VAR NE YOK

ÇALIŞMAYA BAŞLADIK

Eylül 2016'dan beri ham petrol üretimine başlandık. Hedefimiz, iş geliştirme ve pazar genişlemesinin yanı sıra hızlı bir gelişmedir. Halkımız, başarının temelini oluşturuyor ve ayrıca, Kotorsko ve Bosna-Hersek'teki ticari faaliyetlerimizin ilerlemesine katkıda bulunacak ilave eğitimler sağlamak istiyoruz.

"BIOIL", modern iş ve sosyal sorumluluk ilkelerine saygı duyan modern bir şirkettir. Çalışmalarımızın sonuçlarını, çalışma düzenini iyileştirerek operasyon sonuçlarını, çalışanların sürekli eğitimini ve eğitimini, yeni bilgi teknolojilerini tanıtarak ve üretim maliyetlerini düşürerek, üretim programının yaratıcı fethi ve genişleme ile özel hedeflerimize odaklanıyoruz. Yeni ürünlerin geliştirilmesi.

Çalışmalarımız ve profesyonellikle birlikte tüm pazar ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz. Ürünlerin kalite ve sağlık güvenliğinin gözden geçirilmesi ve geliştirilmesi ile sürekli kontrol ve denetim yapıyoruz.

E-KATALOG

ILETISIM

ILETISIM FORMU

Formu doğrulamakta bir sorun oluştu lütfen kontrol edin!
Sunucu bağlantısı zaman aşımına uğradı!
Başarıyla gönderildi!!
eskişehir masaj salonu mardin masaj salonu malatya masaj salonu trabzon masaj salonu ordu masaj salonu afyon masaj salonu sivas masaj salonu tokat masaj salonu zonguldak masaj salonu batman masaj salonu mersin masaj salonu Elazığ escort bayan